RHINO-RAMPS

prindi

RHINO-RAMPS on skateparkide turu rahvusvaheline liider esindustega 18 riigis ja 400 skatepargiga.


RHINO skateparke leiab Euroopast, USA-st, Kagu-Aasiast, Kariibi mere piirkonnast ja isegi Lõuna-Ameerikast ning globaalsel turul on kasvutrend. Ekstreemspordi harrastamine on kiireimini kasvav spordiala, mida naudivad miljonid sõitjad kõikidest eagruppidest igas maailmanurgas.


RHINO spetsiaalse moodulsüsteemi abil saame projekteerida ja ehitada igasuguseid kujuteldavaid skateparke täites nii sõitjate kui omavalitsuste soove.

 
Kõik RHINO skatepargid on projekteeritud sõitjate poolt sõitjatele ning seejuures vastavad rangeimatele tööstus- ning turvastandarditele maailmas – DIN standarditele.


RHINO suudab pakkuda vaikseimat rampide süsteemi turul. Professionaalsed mürataseme mõõtmised näitavad, et 10m kaugusel RHINO rambil sõitev rula on vaiksem kui keskmine kontorimelu (<50Dba).


Omades üle 34 aastast tootmiskogemust, sertifitseeritud ISO ja TÜV poolt, pakub RHINO ainult kõrgeimat kvaliteeti, CAD projekteeritud ning CNC toodetud skateparke.


Maailma enim respekteeritud sertifitseerimisorganisatsioon TÜV sertifitseerib RHINO tootmis- ja ehitusmeetodid, materjalide kvaliteedi ning loomulikult tehtud paigaldustööd.


RHINO on SPAUSA (Skate park Association of the USA) liige ning pälvis 2002. aastal auhinna innovatiivsuse eest.


RHINO on ka CEN/TC 136/WG 12 (European Committee for standardisation) standardi komitee liige ning on nõuandev ekspert uue skateparkide EN standardi väljatöötamisel.


Rohkem kui 6 aastat tagasi kehtestas RHINO standardi moodulrampide konstruktsioonile.


Peale aastatepikkust kogemust on RHINO jõudnud täiusliku kombinatsioonini sõiduomaduste ning toote vastupidavuse vahel.


RHINO spetsiaalne konstruktsioon annab sõitjatele kindlustunde oma püüdlustes tipu poole.


RHINO tsingitud ning roostevabad servakaitsed ning äärised tagavad madalad hoolduskulud ja pikaealisuse mida avalikud projektid vajavad äärmuslikes vandalismi- ning kliimaoludes igas maailmanurgas.


RHINO kasutab ainult kõrgeima kvaliteediga materjale mida on võimalik saada, selleks, et ehitada tugevaimaid ning vastupidavaimaid rampe.