KOMPAN mänguväljakud

KOMPAN roll on toetada laste mängu ning arengut pakkudes kõrge kvaliteediga mänguväljakute inventari. Sellepärast, et vaid parim on piisavalt hea lastele...

COROCORD ronimisvõrgud

 

Maailma esimese ruumilise ronimisvõrgu konstrueeris COROCORD, praeguseks on arendatud välja väga suur valik põnevaid ronimisvõrke.

RHINO-RAMPS skatepargid

 

RHINO-RAMPS on kvaliteetsete ja moodsate skateparkide tootmise rahvusvaheline liider. RHINO skatepargid peavad vastu nii troopilistes kui põhjamaade tingimustes.

ATIX - Mänguväljakud ja skatepargid

prindi

Olete sattunud õigele kodulehele kui soovite rajada kaasaegset, tavalisest erinevat ning vastupidavat ja turvalist mänguväljakut või skeitparki.

 

Meie eesmärgiks on rajada mänguväljakuid ja skeitparke, mis on atraktiivsed lastele ja millede hoolduskulu on Tellijale võimalikult madal.

 

Atix mänguväljakud on moodsa disainiga ning kaasaegse tehnilise teostusega ning vastavad avalikele mänguväljakutele kehtivale standardile EVS-EN1176:2008  st. on sobivad avalike mänguväljakute rajamiseks ja on ohutud lastele.

 

Meie ettevõte esindab mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärke mis on olnud laste ja noorte kaaslasteks juba aastakümneid. Lisaks oleme kaasanud ka parimaid Eesti tootjaid.  

 

Lisaks mänguväljakute rajamisele saame Teid aidata mänguväljaku idee tekkimise järgselt olles abiks juba projekteerimisel.

 

Kui mänguväljak on rajatud, siis vajab see ka hooldust. Ka selles on meie spetsialistidel pikaajaline kogemus ning ala standardite põhjalik tundmine.

 

Mänguvahendid: KOMPAN, GOTTARDO, CONLASTIC, BRAGMAIA, MOTEH, POMO, GOLD-MARK

Ronimisvõrgud: COROCORD

Skeitpargid: RHINO-RAMPS

Kummist turvaaluskatted: KRAIBURG-RELASTEC

 

ATIX OÜ-st lähemalt »