COROCORD

prindi

COROCORD mänguvahendid


-ühendavad endas paljude erinevate mänguvahendite karakteristikuid ning võimalusi.


COROCORD ronimisvõrgud pakuvad lastele parimaid võimalusi enda treenimiseks, fantaasiate välja elamiseks, tunnetuslikke võimekusi ning kuidas tulla ohutult toime kõrgustega.


Ronimisvõrgud on filigraansed, tehnoloogilised kolmemõõtmelised struktuurid, mida on lihtne sobitada ümbritsevasse keskkonda, kuna need on läbipaistvad ning seega maastikule sobivad.


OHUTUS

 

-kõik tooted on testitud, heaks kiidetud ja sertifitseeritud TÜV PRODUCT SERVICE (German Safety Standards Commission) poolt vastavalt standardile EN1176.


Korrapärasel ronimisvõrgul on lapsel alati võimalik leida koht kinnihoidmiseks. Üksikud köied võrgus on kindlalt kinnitatud ja välistavad võimaliku kukkumise. Püramiidses ronimisvõrgus on tühimikud ning nende paiknemine regulaarne andes võimaluse konstruktsiooni märkimisväärsete kõrgusteni ulatumiseks, minimeerides kukkumisriskid. Seega kõrgusi on võimalik riskivabalt kogeda.


ERGONOOMILINE SOBIVUS

 

-erineva läbimõõduga trosside kasutamine võimaldab ronimisvõrkude kasutajatele ergonoomilist sobivust. 22mm läbimõõduga trossid sobivad väga hästi üle kuue-aastaste laste haaramisvõimalustega. Eelkooliealiste laste jaoks on trosside läbimõõt 19mm, sobimaks nende väikeste kätega. Sellisest trossist on neil võimalik väikese käega ohutult saada hea haare ümber trossi.


Servatrossid on 1-2mm jämedama diameetriga toetamaks sisemist võrgustruktuuri.


SUUR KASUTUSKOORMUS

 

-värvilised COROCORD trossid garanteerivad eriti pika toote eluea. Roostevabast terasest „S“ klambrid teevad ühenduskohtadest nii ohutud kui kauakestvad.


Trossi südamik valmistatakse tsingitud teraskiududest. COROCORD poolt patenteeritud tehnoloogia abil kaetakse iga trossi südamik polüamiidkiuga. Selline tehnoloogia välistab trosside lahti hargnemise juhul, kui neid üritatakse katki lõigata. Sellise tehnoloogia kasutamine lisab loomulikult ka kulumiskindlust.


COROCORD ORIGINAALTOOTED

 

-iga COROCORD mänguvahend on originaal ja projekteeritud COROCORD poolt. Samas on COROCORD valmis teostama kliendi jooniste alusel isikupärase mudeli.

KASUTUSE LIHTSUS

 

-võrkronimisstruktuur on oma olemuselt väga lihtne, instrueerimine/juhised ei ole vajalikud. Nende mängu väärtus ja funktsioon selgub vormist.


Vorm on funktsioon – funktsioon on mängu väärtus.


COROCORD mänguvahendid on n.ö. „ise selgitavad“


VORMI SELGUS

 

-võrkronimisstruktuuri geomeetriline vorm on kõige muljetavaldavam ning hästi esile tulev. Lapsed saavad iga mänguvahendi funktsioonidest loomulikult aru. Peatrossid ei kao lihtsalt maapinda, need suunduvad selgelt nähtavasse ankurduspunkti. Mänguvahenditesse ei ole peidetud mingit lastele arusaamatut mehaanikat.


COROCORD mänguvahendid on lihtsalt ilusad. Esimesed prototüübid püstitati „Kunst Arhitektuuris“ näitustel.


Võrkronimisstruktuurid stimuleerivad kujutlusvõimet ja mõistust. Uudishimu ärkab vaadates, mängides, ronides, hüpates, kiikudes...